• reklam@turkiyeambalajrehberi.com
  • 0 850 300 30 30

Hakkımızda

Türkiye Ambalaj Rehberi

Türkiye Ambalaj Rehberi, ambalaj sektöründe bulunan firmaların potansiyel müşterileri ile buluşmasını sağlamak ve potansiyel satışlarını arttırmak hedefindeyiz.

 

 

İşletmenizi kaydettiğinizde size özel bir sayfa açılır,  faaliyet alnınıza, işletmenizin bulunduğu ile göre müşterileriniz size daha kolay ulaşabileceklerdir.

Size özel sayfanızda, firmanızın tanıtımını yapabilir, eleman ilanı verebilir, ikinci el ambalaj makinelerinizi kendi sektörünüzdeki firmalara satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerinizin tanıtım yazılarını, videolarınızı, resim, sertifika veya belgelerinizi sizi daha iyi tanıtabilecek, potansiyel müşterilerinizin ilgisini uyandıracak bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Türkiye ambalaj rehberi üzerinden, ambalaj imalatı yapan tedarikçi arayan müşteriler sizin firmanız hakkında ayrıntılı bilgi alarak size bu şekilde ulaşabileceklerdir.

 

Türkiye ambalaj rehberi her geçen gün büyümekte ve içerik olarak zenginleşmektedir.

Teknolojik alt yapısı ve uzman kadrosu ile, Türkiye’de bulunan tüm ambalaj üreticisi firmaların ürün ve hizmetlerini çok daha fazla müşteriye ulaştırmak adına alt yapısını geliştirmektedir.

Görünürlüğünüzü arttırmak için çözüm mü arıyorsunuz?

Surf Dijital Pazarlama ekibimiz, sayfalarınızı oluşturmanız ve etkili bir şekilde yönetmeniz için size anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Daha fazla bilgi için, bizimle iletişime geçin..